Úspěchy - 2018

Chotěboř - 8. dubna 2018 - kvalifikační kolo

1. MÍSTO – Norča Kordíková, sólo junior BATON
1. MÍSTO – Valča Kordíková, sólo senior BATON
1. MÍSTO – Káťa Dostálová, sólo kadet 2BATON
1. MÍSTO – Anet Vacková, sólo senior 2BATON
1. MÍSTO – Terka Kubínová + Káťa Kubrtová, duo junior BATON
1. MÍSTO – Anet Vacková + Páťa Krombholzová, duo senior BATON
1. MÍSTO – Kristy Trávníčková, sólo junior POM POM
1. MÍSTO – Nikča Prouzová, sólo senior POM POM „B“
1. MÍSTO – K. Trávníčková + K. Truxová + T. Kubínová, trio junior POM POM
1. MÍSTO – Valča + Norča Kordíkovi, duo senior POM POM
1. MÍSTO – Áďa Černá + Anet Vacková, duo senior MIX
1. MÍSTO – mini senior MIX
2. MÍSTO – Terka Kubínová, sólo junior POM POM
2. MÍSTO – Áďa Černá, sólo senior POM POM
2. MÍSTO – Monča Hejčlová + Alenka Ouředníková, duo senior POM POM

 

Dolní Benešov - 7. dubna 2018 - kvalifikační kolo

4. místo - Míša Konečná, sólo senior POM POM

 

Hořice - 24. března 2018 - kvalifikační kolo

1. MÍSTO - kadetky BATON
1. MÍSTO - juniorky BATON
1. MÍSTO – juniorky POM POM
1. MÍSTO – seniorky BATON
1. MÍSTO – seniorky POM POM
1. MÍSTO – Káťa Dostálová, sólo kadet BATON
1. MÍSTO – Verča Špičáková, sólo junior BATON
1. MÍSTO – Zuzka Dušková , sólo senior BATON
1. MÍSTO – mini kadetky BATON
1. MÍSTO – mini juniorky BATON
1. MÍSTO – mini seniorky BATON
1. MÍSTO – Norča Kordíková, sólo junior POM POM
1. MÍSTO – mini juniorky POM POM
1. MÍSTO – Valča Kordíková, sólo senior POM POM
1. MÍSTO – Áďa Černá + Nina Sedláčková, duo senior POM POM
1. MÍSTO – mini juniorky MIX
2. MÍSTO – Anet Vacková, sólo senior BATON
2. MÍSTO – Niki Valentová, sólo junior POM POM
2. MÍSTO – Rozinka Unrinová, sólo junior POM POM „B“
2. MÍSTO – Nina Sedláčková, sólo senior POM POM
2. MÍSTO – kadetky POM POM
2. MÍSTO – mini kadetky POM POM
3. MÍSTO – Nelča Obytová, sólo junior POM POM
3. MÍSTO – Terka Bernardová, sólo senior POM POM „B“
4. MÍSTO – Péťa Nováková, sólo junior BAT
4. MÍSTO – Kája Bartůňková + Hanka Bartlová, duo senior BATON „B"